Celaleddin A.

Gönenç yapı gerçekten müşteri memnuniyetini ön planda tutuyorlar işlerinde de kendilerine olan güveni yapılan işe 10 yıl garanti vererek ispatlıyorlar.

Mehmet Hurşit D.

Levent bey tarafından yapılan teras kapama işi için size ve kendilerine hizmetinizden dolayı teşekkür ederim

MART  2016

NİSAN 2017

Avk Mücahit  A
cam teras konusunda şüphelerim vardı  bana yapılmadan önce işi çizimlerle gösterdiler ikna oldum ve çok güzel bir iş ortaya çıktı  kendilerine  çok teşekkür ederim

ŞUBAT 2015

MART  2017

EYLÜL 2016

AĞUSTOS 2015

NİSAN 2017

Aysel  K
. Bu zamanda işi zamanında ve istenilen kalitede yapan usta bulmak zor. Yapılan iş beklentilerimin üstünde. Gönenç yapıyla çalışmanızı kesinlike tavsiye ederim.

İsmail G. 


Son derece memnun kaldım .terasım tam istediğim gibi oldu her zaman güven verdiler.Herkese tavsiye ederim 

Mustafa G. 

Gerçekten ilgili bir firma verdiği randevularını geciktirmediler. Titiz çalışıyorlar. Gönül rahatlığıyla çalışabilirsiniz...

  Ergin G. 
Teras Kapama  
Levent bey ve ekibine çok teşekkür ederim yaptıkları iş mükemmel ve birinci sınıf. Onlarla çalışmak gerçekten mükemmeldi.

TEMMUZ 2015                       Esra  E

TEMMUZ 2015

  Gültekin T. 
Levent Bey ile irtibat kurduğum ilk günden işin yapılışına kadar ,her konuda göstermiş olduğu ilgi, alaka ve temiz işçilik için kendisine çok teşekkür ederim

AĞUSTOS 2016

TEMMUZ 2015


Levent beye  çok teşekkür ederiz, fiyat-performans olarak memnun kaldık, müşteri memnuniyetine verdikleri önem ve isteklerimizi yerine getimek için verdikleri çabalardan ötürü kendileriyle ilerdeki işlerimizde tekrar çalışmak isteriz

TEMMUZ 2015                    Ahmet C

KASIM 2016

TEMMUZ 2016

TEMMUZ 2015

  ÜNAL A. 
 Çalışmalarından belliydi çok titiz çalışıyorlar.gerçekten çok memnun kaldım.her zaman tavsiye edeceğim. 

Hüseyin B. 

Yaptıkları işden çok memnun kaldık. Levent bey ve ekibine teşekkür ederim. İhtiyacım olduğu zaman hiç düşünmeden onları tercih ederim.

TEMMUZ 2015

AĞUSTOS 2016

HAZİRAN 2015

  Ethem S. 


Herzaman tavsiye edebileceğim
işinin eli ustalar temız ve guvenılır kişiler

 SİBEL B. 
Teras Kapama yaptırdım gayet memnun kaldım ve artık yağmur güneşten kurtulduk  ustaların eline sağlık  çok güzel oldu 


EYLÜL 2016

Sinan G

Gönenç yapı benim gibi zor beğenen bir müşteriyi bile memnun bırakmayı başardı. Teras kapatma işi için randevularına zamanında geldiler, anlaştığımız gün ve saatte işe başladılar ve taahhütlerini eksiksiz olarak, söz verdikleri sürede bitirdiler. Çok pozitif, ılımlı ve tecrübeli bir ekip. Ayrıca iş güvenliğini de ön planda tuttukları için ekip çatıda çalışırken işin sahibi olarak kendinizi tedirgin hissetmenize gerek kalmıyor. İşinizi gönül rahatlığı ile teslim edebilirsiniz..

TEMMUZ 2015

  SERDAR G.
Teras Kapama  
Çok firma geldi fiyat verdi ölçü aldılar fakat güven vermediler bu firma konuşmalarından belli etti o güven hala devam ediyor...........

REFERANSLARIMIZ dan BAZILARI

Tuba A.
Son derece dürüst titiz ve çalışkan insanlar. Sonuç çok güzel .kendilerine çok teşekkür ediyoruz eşim ve ben . Her türlü tadilat işinde kesinlikle güvenle çalışılabilecek kişiler. 

Durmuş S.

Levent bey, Mustafa usta ve Hüseyin mükemmel bir işçilik ve profesyonellik sergilediler. Kendilerine teşekkür ediyorum. 

ŞUBAT 2016

Senem K.
Gönenç Yapı işini çok düzgün ve zamanında uzman ekibiyle kısa sürede beni büyük dertten kurtardılar işinin uzmanı olduklarını kanıtladılar.

Talep ettiğim işi kısa sürede ve arzu ettiğim şekilde yapan Gönenç Yalıtım Yapı nın sahibi ve çalışanlarına teşekkür ediyorum. O kadar memnun kaldım ki bundan sonraki ihtiyaçlarımda da onlardan destek isteyeceğim.

  Alpaslan A. 
Gönenç yapıdan hizmet aldım.İşlerinden çok memnun kaldım.Yapılması gereken her şeyi büyük bir titizlik ve ciddiyetle yapmışlardır.Rahatlıkla ve içtenlikle gönenç yapıyı tavsiye ederim.

OCAK 2015

OCAK 2016

Haydar K

Gönenç Yapıya kaliteli işciliği için teşekkür ederim.Mehmet ve Levent ustaya titiz çalışmaları için ayrıca teşekkür ediyorum.Yağmur,kar,toz,

güneşten,kurtulduk.

  Tuncay Y. 
Öncelikle armut.com'a teşekkür ederim sağladığı bu hizmetten dolayı. Hizmet için gelen kişi çok saygılıydı. Yerınde ve zamanında bir hizmt verdi. Teşekkür ederim.

  Gökhan G. 

herkese tavsiye ederim istediğim şeyi tam olarak yaptırdım çok ilgilendiler teşekkür ederim

Koray K. 

İş ahlaki, sürat, zamanlama, kalite acisindan birinci sinif hizmet. Simdiye kadar bildiklerimin icinde en iyisi...

TEMMUZ 2015

KASIM 2015

  Önder D. 
Çok profesyonel çalışan bir ekiple karşılaştım, bu sektörde bu kalitede hizmet veren şirket bulmak gerçekten kolay değil. Söyledikleri her şeyi tam zamanında yerine getirdiler iş bittiğinde de belirli aralıklarla işle alakalı bir sıkıntı olup olmadığını sormak için aradılar. Teşekkür ediyorum.