Teras Kapama ahşap 

Teras Kapama  Ahşap Lambiri

Sayfada işlenmesi için HTML'i doğrudan bu öğeye ekleyebilirsiniz.

Kendi HTML'inize eklemek için bu öğeyi düzenlemeniz yeterli. Ücretsiz Dizin Sitesi

                         TERAS KAPAMA

Teras kapama firması  olarak 20 yıllık tecrübemizi mimari tasarımlar desteği ile güçlendirerek  hizmet vermektedir. Firmamız kurulduğu günden bu güne alanında en iyi hizmeti vermeyi ilke edinmiş durumdadır. Ankarada teras kapama firması  olarak misyon ve vizyon amaçlarımızın dışına çıkmadan büyümeyi amaçlamış olmaktayız. Müşteri portföyümüzü sürekli geliştirerek Ankara  çapına yaymayı ve firmamızı tüm Türkiye ye tanıtarak hizmetimizi  arttırmaktır. Firmamızda yaklaşık olarak 10 kişi istihdam edilmekte olup ülke ekonomisine katkımız oldukça büyüktür. Çalışanlarımıza tüm sosyal haklar verilmekte olup iş sağlığı konusunda eğitimler verilmektedir. Firmamızın  yapmış oldugu teras kapama  Çeşitleri  Ankara olarak ürün yelpazemiz oldukça geniş durumdadır. Ayrıca teras kapama için gerekli olan tüm aparat ve aksesuarların üretimlerini de firmamız yapmaktadır. Terasınızın  konumuna göre de firmamız gelen özel talepleri de karşılamakta olup müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktayız. Ayrıca   şıngıllı teras polikarbon teras cam teras sandviç panel .ahşap teras terapez sac vs başlamak üzere her model modelinin üretimini gerçekleştirmekteyiz. Teras kapama  Ankara firması olarak olarak üretimini yaptığımız tüm teras kapama modellerinin renk olarak da farklı seçenekler sunmaktayız. Ters tavan pvc lambir kısmında   her renk tonunda  çeşidi bulunmaktadır. Ankara  genelindeki bayi ağımız ile firmamız ürünlerini  geneline yaymış durumdadır.  Teras  kapama  Ankara firması  olarak yapılamızı gelişen teknolojiyle bütünleştirerek internet ortamına da taşımış bulunmaktayız. Ürettiğimiz tüm teras çeşitlerini resmi internet sitemize yükleyerek özellikleri ile beraber müşterilerimize inceleme olanağı sağladık. . İnternet sitemiz sürekli online olup günün istenilen zaman diliminde müşterilerimize firma hakkında tüm bilgile  teras kapama nodelleri fiyatları nı görebilme imkanını   sağladık. Sitemizden beğenilen modelleri ücretsiz keşif  yaparak yerinde ölçü ve  teras tasarım çalışması yaparak  terasınızın bitmeden  üç boyutlu proğramlarla  yapılmış ve bitmiş son halini görme imkanı sağlamış bulunmaktayız. Olası durumlar karşısında terasın modelinde  değişim imkânı veren firmamız hiç bir şekilde müşterilerini mağdur etmemektedir. Firmamızda teras kapama  Fiyatları  çok seçenekli olan modellerde  ortalama olarak m2  si 230 Türk lirasından başlamakta olup 370 Türk lirasına kadar çıkmaktadır. Teras kapama fiyatları m2 olarak hesaplanıp  terasın modeline göre fiyat değişgenlik göstermektedir. Sandviç panel  teraslarda  kendinden ısı yalıtımlı oldugu için içerinin sıcaklığını  tutarak dışarının soğuğuda da içeri almayarak terasın içinin sıcak kalmasını sağlamaktadır .  Firma olarak diğer modellerde ısı yalıtımı konusunda  lambiri üzerine 10 cm kalınlığında can yünü serip ısı yalıtım problemini ortadan kaldırmaktadır .        

Teras Kapama  

Teras kapama  sade.

Teras Kapama  

Teras Kapama  Pvc lambiri

     TERAS KAPATMA


GÖNENÇ YAPI OLARAK TERAS KAPATMA İHTİYAÇLARINIZA UYGUN VE PROFESYONEL ÇÖZÜMLER ÜRETMEKTEYİZ.
FİRMAMIZ İŞİNDE UZMANLAŞMIŞ TEKNİK BİR KADRO İLE ÇALIŞMAKTADIR.

 


TERAS KAPATMA İŞLEMİ İÇİN İLK ADIM OLARAK YAPILACAK ALANIN ÖLÇÜLERİ ALINIR. ÖLÇÜLERE GÖRE TASLAK AŞAMASINDA PROJE ÇİZİLİR VE FİYAT VERİLİR. BU AŞAMADA YAPILACAK İŞLER VE KULLANILACAK MALZEME VS. HER ŞEY BELİRLENİP MÜŞTERİYE BİLDİRİLİR. DAHA SONRA İŞ SAHİBİNİN ONAYI ALINIR VE MİMAR TARAFINDAN PROJE ÇİZİLİR VE GÖRSELLER HAZIRLANIR. BU SAYEDE MÜŞTERİLERİMİZ İŞ BİTİMİNDE OLUŞACAK PROJEYİ GÖRME ŞANSI VARDIR.


BELİRLENEN TARİHTE İŞE BAŞLANILIR. MALZEME YAPILACAK OLAN TERASA GETİRİLİR. YÜSEKTE İSE VİNÇ İLE ÇEKİLİR.
BAŞLANGIÇ OLARAK ANA KÖŞE DİKMELERİ SABİTLENİR. BUNLARLA ÜST AŞIKLARIDA EKLENEREK ÇERÇEVE SİSTEM OLUŞTURULUR. ÇERÇEVE SİSTEM STATİK OLARAK YATAY VE DİKEY YÜKLERİ DENGELİ DAĞITMAKTADIR.SONRA ANA MERTEKLER SABİTLENİR.ANA MERTEKLERİN VAZİFESİ ÜSTEN GELEN MALZEME VE KAR YÜKÜ GİBİ YÜKLERİN EŞİT BİR ŞEKİLDE AŞAĞI DİKMELERE AKTARILMASINI SAĞLAMAKTADIR. ÇATI BU SAYEDE OLDUKÇA EMNİYETLİ OLUR.


ANA MERTEKLERDEN SONRA HER MERTEK ARASINA BİR TANE ARA MERTEK ATILIR.ARA MERTEKLER ÜZERİNE GELEN OSB LEVHAYI DESTEKLEMEK İÇİNDİR.
TÜM ÇATI ÜSTÜNÜ ÖRTECEK VE ALTINDA TAVAN OLUŞTURACAK ŞEKİLDE 40 CM ARA İLE KAYITLAR YERLEŞTİRİLİR. BU KAYITLAR HEM ÜZENE GELEN OSB LEVHAYI SABİTLEMEK İÇİN KULLANILACAK OLAN VİDALARA DENK GELİR  HEMDE  ÇATI ÜSTÜNDE TAMİRAT VS. İÇİN ÇIKILDIĞI ZAMAN GÜVENLİK SAĞLAR. BU SON AŞAMA İLE PROFİLLERLE OLUŞTURULAN ÇERÇEVE SİSTEM TAMAMLANMIŞ OLUR.


BU AŞAMADAN SONRA PROFİLLER İLE OLUŞTURULAN SİSTEMİN ÇATI KISMI ÖNCE OSB LEVHALAR İLE KAPATILIR.ALTINDAKİ 40 CM ARA İLE YERLEŞTİRİLEN PROFİLLERE MONTELENİR. OSB ÜZERİNE SU YALITIMI İÇİN MEMBRAN SERİLİR. BU AŞAMADA MEMBRAN SERİLMESİNDE DETAYLI BİR UYGULAMA YOLU İZLENİR. MEMBRAN ÜZERİNE ŞINGILLAR SERİLEREK SABİTLENİR VE ÇATI ÜZERİ TAMAMLANMIŞ OLUR.ÇATI ALTINDA İSE KULLANIŞLI VE ESTETİK BİR GÖRÜNÜM İÇİN LAMBRİ İLE KAPATILIR. ÖNCEDEN HAZIRLANMIŞ OLAN TAVAN PROFİLLERİNE SABİTLENİR. İSTEĞE GÖRE AYDINLATMA HAVUZU ŞEKLİNDE DEKORATİF TASARIMLAR OLUŞTURULABİLİR.