FERFORJE


Nervürsüz demirin çeşitli yollarla şekillendirme

işidir.Günümüzde bu işi artık modern sistemde yapılmak-

tadır. Ferforje hazır olarak gelir bunlar ustalar tarafından ölçü ve şekile göre kaynak

ile montesi ve boyası uygulanır sonra yerine montajı yapılır. Demonte kısmında  ustalık çok önemlidir.Ferforjeyi gösteren ustanın maharetidir.Biz bu konuda firma olarak  dikkatli ve çok titiz çalışmaktayız .Her türlü ferforje kapı pencere korkuluğu balkon merdiven bahçe çiçeklik vs gibi ihtiyaç olan her şey yapmaktayız  

Pencere korkuluğunun asıl amacı güvenlik demiri olmasıdır.Günümüzde bu demire  estetik bir görünüm vererek çeşitli süslemelerle çok hoş bi görünüm sağlamak. ve güvenlik amacının dışına çıkmamaktır bu demir farklı kalınlık ve farklı işlemeleri olması nedeni ile ferforje  ünvanını almıştır. 

FERFORJE PENCERE KORKULUGU

​Bahçe korkulukları  binanızın çevre düzenlemesinde çok büyük rol oynamaktadır.Esteti açıdan çok hoş bir görünüm sağladığı  bir yana güvenlik açısından da büyük önem taşır.Demirin hayatımıza vermiş olduğu bir güzelliktir çevre düzenlemelerinin olmassa olmazlarındandır.

Ferforfe pencere     Daha fazla model gör

FERFORJE KORKULUK

​Ferforje kapı günümüzde  demirin estetik olmuş halidir.çiçek desenleri zarif motifleri osmanlı kültüründen gelen mızrak desenleri ile göz doldurur.

Ferforje Bahçe Kapısı     Daha fazla model gör

Ferforje Bahçe Korkuluğu     Daha fazla model gör

FERFORJE KAPI