Teras kapama firması  olarak 20 yıllık tecrübemizi mimari tasarımlar desteği ile güçlendirerek  hizmet vermektedir. Firmamız kurulduğu günden bu güne alanında en iyi hizmeti vermeyi ilke edinmiş durumdadır. Ankarada teras kapama firması  olarak misyon ve vizyon amaçlarımızın dışına çıkmadan büyümeyi amaçlamış olmaktayız. Müşteri portföyümüzü sürekli geliştirerek Ankara  çapına yaymayı ve firmamızı tüm Türkiye ye tanıtarak hizmetimizi  arttırmaktır. Firmamızda yaklaşık olarak 10 kişi istihdam edilmekte olup ülke ekonomisine katkımız oldukça büyüktür. Çalışanlarımıza tüm sosyal haklar verilmekte olup iş sağlığı konusunda eğitimler verilmektedir. Firmamızın  yapmış oldugu teras kapama  Çeşitleri  Ankara olarak ürün yelpazemiz oldukça geniş durumdadır. Ayrıca teras kapama için gerekli olan tüm aparat ve aksesuarların üretimlerini de firmamız yapmaktadır. Terasınızın  konumuna göre de firmamız gelen özel talepleri de karşılamakta olup müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktayız. Ayrıca   şıngıllı teras polikarbon teras cam teras sandviç panel .ahşap teras terapez sac vs başlamak üzere her model modelinin üretimini gerçekleştirmekteyiz. Teras kapama  Ankara firması olarak olarak üretimini yaptığımız tüm teras kapama modellerinin renk olarak da farklı seçenekler sunmaktayız. Ters tavan pvc lambir kısmında   her renk tonunda  çeşidi bulunmaktadır. Ankara  genelindeki bayi ağımız ile firmamız ürünlerini  geneline yaymış durumdadır.  Teras  kapama  Ankara firması  olarak yapılamızı gelişen teknolojiyle bütünleştirerek internet ortamına da taşımış bulunmaktayız. Ürettiğimiz tüm teras çeşitlerini resmi internet sitemize yükleyerek özellikleri ile beraber müşterilerimize inceleme olanağı sağladık. . İnternet sitemiz sürekli online olup günün istenilen zaman diliminde müşterilerimize firma hakkında tüm bilgile  teras kapama nodelleri fiyatları nı görebilme imkanını   sağladık. Sitemizden beğenilen modelleri ücretsiz keşif  yaparak yerinde ölçü ve  teras tasarım çalışması yaparak  terasınızın bitmeden  üç boyutlu proğramlarla  yapılmış ve bitmiş son halini görme imkanı sağlamış bulunmaktayız. Olası durumlar karşısında terasın modelinde  değişim imkânı veren firmamız hiç bir şekilde müşterilerini mağdur etmemektedir. Firmamızda teras kapama  Fiyatları  çok seçenekli olan modellerde  ortalama olarak m2  si 230 Türk lirasından başlamakta olup 370 Türk lirasına kadar çıkmaktadır. Teras kapama fiyatları m2 olarak hesaplanıp  terasın modeline göre fiyat değişgenlik göstermektedir. Sandviç panel  teraslarda  kendinden ısı yalıtımlı oldugu için içerinin sıcaklığını  tutarak dışarının soğuğuda da içeri almayarak terasın içinin sıcak kalmasını sağlamaktadır .  Firma olarak diğer modellerde ısı yalıtımı konusunda  lambiri üzerine 10 cm kalınlığında can yünü serip ısı yalıtım problemini ortadan kaldırmaktadır .        

TERAS KAPAMA FİRMASI ANKARA

 

  
      Teras kapama isteklerinize profesyonel çözümler üretiyoruz. Bilindiği üzere teraslar genelde çatı bölümüyle aynı düzlemde bulunmaktadır. Teraslarda sabit bir ölçü bulunmaz, bundan dolayı her Teras Kapama aynı model yapmak uygunluk sağlamadığı gibi akıntı ve dayanıklılık gücünü azaltmaktadır .Firmamız buna mimar desteği ile sağlıklı çözümler sunmaktadır. Çünkü yapılan yapının ağırlık derecesi yapılan yerin taşıyabilme gücünün altında olmalıdır. Yapılacak terasın çatıya uyumluluğu yüzde yüz olmalıdır.Kullanılacak malzeme önceden tespit edilip, yerinde ve yerine uygun imal edilmelidir .Proje kapsamında çatı eğim derecesi yüzde otuzun altına düşmemelidir .Şınğıllı çatılarda şınğılın altına en az iki milimetre kalınlığında mebran veya su yalıtım malzemesi serilmesi gerekir.Altına kullanılacak O.S.B. et kalınlığı minimum on bir milimetre olmalıdır.Çatının terasla olan sınır yüksekliği eğer iki metrenin altında ise terasın modeli değişkenlik gösterir,bu durumda çatıya en uygun teras kapama işi yapılmalıdır.yani kısaca Teras kapama işi yapılırken ölçü ve çatı şekli, eğim terasın modelini belirleyen unsur olduğu gibi talep sahibinin istediği model de buna bağlıdır . Standart teras yüksekliği teras katındaki oda yüksekliği ile aynı yükseklikte olur. Teras kapama ölçüsü genişledikçe tavan baskısı artar .buna en iyi çözüm içerden ters havuz yaparak teras baskısını almış ve rahat havadar bir ortam sağlamış oluruz. Yalıtım yapılırken çatının akıntısı test edilip ,çatıdan gelen yağmur suyunun geliş hızı tespit edilip teras kaburga yüksekliği ona göre yapılmalıdır.Aksi halde çatıdan gelen yağmur suyu terasın çatısını zamanla tahribe edip akmasına sebebiyet verebilir.Oluk lar sökülüp yeniden eksiz oluk takılmalıdır çatı ve teras çatısı arasında kalan oluk yeterince geniş değil ise yerine galvenezli sac dan dere yapılması daha uygundur. teras kapama da ısı yalıtımı çok önemlidir.

   Isı yalıtımı olarak ters tavan lambri kısmına ısı yalıtım ları serilmeli sıcaklık ve soğuk geçmesini engellenmelidir .Tercihen ısı yalıtımı olarak cam yünü bu iş için uygun bir malzeme fakat serilme işi uzmanlarca yapılmazsa tam olarak randıman vermez bu bakımdan yaptırdığınız terasın ısı yalıtımını yaptırırken bilinçli ve uzman bir ekibe yaptırmak en doğrusudur .